Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Pojištění odpovědnosti dopravce

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce na jedno vozidlo, pojistná částka 500 000 Kč, spoluúčast 10 %, min. 10 000 Kč, ...>>více<<

Cena 3 500,-

Skladové vozy

Pojištění skladových vozidel autobazaru (auto dealera) za 4 Kč na den ...>>více<<

Cena 4,-

Povinné ručení veterán

Povinné ručení veteránů za řoční pojistné 346 Kč ...>>více<<

Cena 346,-

 

POJIŠTĚNÍ FIRMY / PRO FIRMY / Pojištění pro majitele a jedatele firem / Pojištění majetku a odpovědnosti občanů / Pojištění odpovědnosti za škodu občanů

Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu práva myslivosti

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu práva myslivosti musí mít podle ustanovení § 48 zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti povinně sjednané každý, kdo loví zvěř. Pokrývá odpovědnost za škodu způsobenou ublížením na zdraví nebo usmrcením a za škodu na věci, pokud k nim došlo při výkonu práva myslivosti na základě příslušných oprávnění.

Široká ochrana

Vztahuje se také na škodu způsobenou loveckým psem nebo dravcem použitých při výkonu práva myslivosti, ale i na škodu jimi způsobenou mimo výkon tohoto práva. Pojištění může uzavřít i cizinec nebo osoba, které dosud nebyl vydán lovecký lístek (pojištění však lze v takovém případě uzavřít nejdéle na 6 měsíců).

Finanční škody

Pojistná ochrana pokrývá i tzv. finanční škody, které spočívají v nákladech léčení vynaložených zdravotní pojišťovnou na zdravotní péči ve prospěch třetích osob, které byly zraněny v důsledku protiprávního jednání pojištěného při výkonu práva myslivosti.

Kolektivní pojištění

Pojištění mohou uzavřít i kolektivy (min. 5 osob). Myslivecká sdružení tak například mohou za výhodných podmínek pojistit své členy. Kolektivní pojištění se uzavírá na 1 rok.

Jak pokračovat?