Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Provozní služby

Správa a údržba majetku, provoz areálu Na Hvězdě srpen 2020 ...>>více<<

Cena 10 000,-

Organizační služby

Sportovní činnost, organizace soutěží, organizace turnajů, trenérská činnost, správa internetových stránek srpen 2020. ...>>více<<

Cena 10 000,-

Pronájem osobního vozidla - malé, MPV malé

Nejlevnější pronájem osobního vozidla ...>>více<<

Cena 650,-

 

ALSO.CZ / SPOLUPRÁCE / Převzetí péče o pojištění

Převzetí péče o firmy a klienty

 Nabízíme dlouhodobou péči o pojištění, klienty a firmy. Získáváte především jistotu, že na Vaši práci někdo naváže. Nabízíme možnost nadále profitovat z úsilí, které jste své práci věnovali.

Kdo služby využije?

Samotný klient, poradce, který přerušuje či ukončuje činnost v oboru. Není rozhodující, zda jste poradce samostatný, či ve velké společnosti, zda pracujete s klienty běžnými, či bonitními, občany či firmami a rozhodující není ani jejich počet. Ve spolupráci s advokátní kanceláří Vám jsme schopni poskytnout konzultaci ve věcech právních, jako jsou smlouvy o spolupráci či konkurenční doložky.

Jak to funguje?    

  Základem je schůzka, kde rozebereme jednotlivé možnosti, včetně finančních. Poté ihned následují první kroky k realizaci. Jelikož se jedná o záležitost citlivou, rychlost, přesnost a takt jsou na prvním místě.

O co se nejedná?    

Nejsme společnost, která vykupuje databáze telefonních čísel a to ani segmentované pro náš obor. Přebíráme péči vždy jen o klienty solidní, kteří stojí o dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás tato služba zaujala a chcete znát více podrobností, případně získat konkrétní nabídku, můžete nás kontaktovat.

Vložte poptávku, nechejte si spočítat a navrhnout komplexní pojištění, najdeme pro Vás optimální a 

Jak pokračovat?