Vyhledávání

Hledat v:

 

Pojištění majetku a odpovědnosti občanů

 

Nabídka zboží

 

Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Provozní služby

Správa a údržba majetku, provoz areálu Na Hvězdě červen 2020 ...>>více<<

Cena 10 000,-

Organizační služby

Sportovní činnost, organizace soutěží, organizace turnajů, trenérská činnost, správa internetových stránek červen 2020. ...>>více<<

Cena 10 000,-

Pronájem osobního vozidla - malé, MPV malé

Nejlevnější pronájem osobního vozidla ...>>více<<

Cena 650,-

 

ALSO.CZ / Pojištění majetku a odpovědnosti občanů / Odpovědnostní pojištění / Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání

Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání

Pojištění je určeno pro zaměstnance. Uzavírá se pro případ, že zaměstnanec při plnění svých úkolů zaměstnavateli způsobí škodu a ten po něm požaduje náhradu. Několik příkladů: řidič natankuje do služebního vozu naftu místo benzínu a poškodí tak motor, instalatér upustí a rozbije umyvadlo, pracovnice banky splete čísla účtů a způsobí klientovi škodu, kterou musí banka zaplatit. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu povolání Vám zaručí, že neúmyslná chyba pro Vás nebude mít dalekosáhlé důsledky.

Vlastnosti pojištění

Limity pojistného plnění

Zvolit si můžete limit 50 000 Kč, 100 000 Kč, 150 000 Kč a nebo vyšší individuálně stanovený limit. Při volbě limitu zohledněte fakt, že zaměstnavatel podle zákoníku práce smí požadovat po zaměstnanci jako náhradu škody vyplývající z obecné odpovědnosti částku odpovídající až čtyřapůlnásobku průměrné měsíční mzdy (např. při mzdě 18 000 Kč tak může zaměstnavatel požadovat až 81 000 Kč).

Spoluúčast

Můžete zvolit právě takovou spoluúčast, jaká Vám nejlépe vyhovuje:

  • 10 %
  • 20 %
  • 30 %

Kombinací výše limitu a spoluúčasti si můžete složit pojištění, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a nárokům Vaší profese.

Rozsah pojistné ochrany

Pojištění se vztahuje na škodu na movitých věcech svěřených nebo užívaných k výkonu práce. Dále si můžete vybrat, zda chcete do pojištění zahrnout i odpovědnost za škody způsobené v souvislosti s řízením dopravního prostředku zaměstnavatele nebo ne. Pojištění pokrývá i škody vzniklé mimo území České republiky (plnění je nicméně vždy vyplaceno v českých korunách).

Kolektivní pojištění

Pojištění mohou uzavřít i kolektivy. Firma tak například pojistí za výhodných podmínek své zaměstnance. Kolektivní pojištění se uzavírá na 1 rok.

Jak pokračovat?

  • zaslat dotaz prostřednictvím e-mailu (ptejte se na cokoli, odpovíme obratem)
  • požádejte o kontaktování poradcem a my se Vám ozveme, abychom Vám nabídli optimální řešení Vašeho pojištění
  • kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 607 850 585