Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Provozní služby

Správa a údržba majetku, provoz areálu Na Hvězdě duben 2018 ...>>více<<

Cena 10 000,-

Organizační služby

Sportovní činnost, organizace soutěží, organizace turnajů, trenérská činnost, správa internetových stránek duben 2018. ...>>více<<

Cena 10 000,-

Pronájem osobního vozidla - malé, MPV malé

Pronájem osobního vozidla ...>>více<<

Cena 820,-

 

Titulní stránka / Online služby / Nemovitosti / Na prodej / Prodej luxusního hotelu Grand v ...

Detail výrobku Prodej luxusního hotelu Grand v centru Třebíče


Pokladní číslo:5
Popis: Nabízíme prodej kompletně zrekonstruovaného, kvalitně a moderně vybaveného HOTELU GRAND nacházejícího se v historickém centru města Třebíč na Karlově náměstí.
Naše cena:0,- Kč včetně DPH
Recyklační poplatek (PHE):zahrnut v ceně

Podrobný popis

Nabízíme prodej kompletně zrekonstruovaného, kvalitně a moderně vybaveného HOTELU GRAND nacházejícího se v historickém centru města Třebíč na Karlově náměstí. Jedná se o řadovou budovu nepravidelného půdorysu s jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími, z nichž 3 jsou využívána pro ubytování. V hotelu se nachází 100 luxusních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (celková kapacita hotelu je 210 lůžek), 10 pokojů je s balkóny orientovanými na Karlovo náměstí. Všechny pokoje jsou velmi kvalitně vybaveny (koupelna, LCD televize, rádio, safe, bar, telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení na internet zdarma), přístup do pokojů dveřmi na čipovou kartu s centrální evidencí na recepci. Hotel nabízí kompletní zázemí pro školení, kongresy a semináře: kongresový sál, školicí centrum. Pro pořádání kulturních akcí je tu společenský sál, restaurace, kavárna, vinárna, salonky, disco/music club, bowlingové centrum, bazén, fitness, sauna, whirlpool (až pro 7 osob, s televizí a DVD přehrávačem), hlídané parkoviště. K dopravě do vyšších podlaží hotelu slouží tři výtahy, dva s nosností do 500 kg, jeden prosklený. Ke stravování lze využít kromě restaurace také snídaňovou jídelnu a v letním období i letní zahrádku s výhledem na Karlovo náměstí. Vybavení nové moderní kuchyně z r. 2010 je v evropském standardu. Vytápění všech prostor je ústřední plynové, vnitřní rozvody plynu jsou do kotelny a kuchyně. Elektroinstalace 230/400 V, rozvody vody studené a teplé, odkanalizování do obecního řadu. Vybavení je ve vysoké kvalitě, WC, umyvadla, sprchové kouty, hydromasážní vana, pisoáry. Rozvod televize, internet, klimatizace, požární čidla, vzduchotechnika s větráním, klimatizační jednotka v restauraci, kamerový bezpečnostní systém s elektronickou závorou parkoviště. Vybavení hotelu je velmi kvalitní a moderní, hotel je oceněn ****. Hotel má v suterénu vlastní truhlářskou a zámečnickou dílnu. V 1. NP je část prostor pronajata k obchodním účelům (obchody a pobočka banky), nachází se tu také nový byt o velikosti 2+kk s podlahovou plochou 87 m2. Přístup k areálu je zajištěn po obecních komunikacích, parkování u objektu ve dvoře, přístup průjezdem hotelu přes elektronickou závoru.

 

Bližší info k ceně  jen pro vážného zájemce při osobním jednání.

 

Cena: v RK


Po dohodě s makléřem je možnost uskutečnit prohlídku

Více fotografií v plném rozlišení Vám rádi pošleme

Rádi Vám zajistíme financování i pojištění nemovitosti

 

Jak pokračovat?

  • Zaslat dotaz prostřednictvím emailu info@also.cz (ptejte se na cokoli, odpovíme obratem)
  • Zavolejte nám na telefonní číslo +420 607 850 585
  • Požádejte o kontaktování makléřem a my se Vám ozveme